Vélemények, zenék, hírek, kritikák, értékelések
Bizony.
BővebbenMindig ötletadásra (és Facebook klubajánlásra) kész törzsolvasónk, Gábor osztotta meg velem meg a mostani írás tárgyát, amiről elöljáróban annyit mondhatok, hogy érdekes és dicséretes vállalkozás, de ugyanakkor mérhetetlenül abszurd is.
BővebbenAlábbi elemzésemmel M!ke kérésének teszek eleget, s ezzel ez az első olyan írásmű, melynek ötlete abszolút nem köthető az oldal íróihoz.
BővebbenMivel Ákos-fan vagyok már sok-sok év óta, ezért talán kitalálható melyik albumot várom a legjobban ebben az évben.
BővebbenEgy ideje már hallgatok, legalábbis ami ezt a rovatot illeti.
Bővebben