Vélemények, zenék, hírek, kritikák, értékelések
Igen, olvasóim, tényleg van egy egészestés film amiben a Lordi együttes tagjai alakítják gonosz szörnyeket.
BővebbenRitkán írok ilyesmit, de húzzatok el a mozikba megnézni ezt a filmet, úgy kb most! Ne is vesztegessétek az időt az olvasásra, mert a végén még nem marad jegy számotokra!
BővebbenPersze az előbbi kis 'vicces' mondatocska nem a film hazai címe, csupán csak elöljáróban jelezni akartam hogy körülbelül mi lesz ennek az értékelésnek a vége.
BővebbenNem vagyok Télapó, bár szakállam van és tele van már a zsákom is ezzel az évvel, de ezeket a lemezeket, amikről itten értekezni fogok nem tudom a Tisztelt Olvasóknak odanyújtani.
BővebbenNem, ezt az alcímet nem én, hanem a mélyen tisztelt magyarosítók adták! Kár hogy az eredeti címben sem a törvény, sem a gyilkos, sem pedig a névelő nem szerepel, de ehhez már hozzászokhattunk.
BővebbenÉs végre ezt a filmet is sikerült megtekintenem! Nem azért már annyira vártam mint egy messiást, csak mert érdekelt, hogy az egyik kedvenc játékomból mit tudott kihozni egy holivudi csapat.
BővebbenÉn kérek elnézést a címért, a Nickelback Dark Horse elnevezésű albuma nagyobb tiszteletet érdemel tőlem és a nagyérdeműtől is.
BővebbenMondok egy pár kulcsszót: finnek, metál, szörnyek, dallamos, zúzós, rock, király.
BővebbenNe a lottó reklámra tessék gondolni eme gyenge szóvicc kapcsán, hanem az új Ákos maxira.
BővebbenTudom hogy egyesek talán megdöbbennek amikor látják, hogy egy Uwe Boll filmnek sikerült a kritika rovatba bekerülnie, ahelyett, hogy szétcincálnám a saját kis ötperces időkeretemben.
BővebbenHölgyeim és Uraim! Először is megkérném Önöket, kutassák elő az özönvíz előtti időkből megmaradt VHS-eket, melyeken a "Batman-filmek" gúnynevú alkotások találhatóak, majd egy elegáns mozdulattal hajítsák azokat a kukába, Tim Burtonnel és mesevilágával, valamint Joel Schumacherrel és nevetséges cirkuszi kosztümjeivel együtt.
Bővebben