Nyár eleji lemezbújó 1.
Pactolous
2011. máj. 23., hét 17:55
21338
0
Most már tényleg nem indítok azzal a közhellyel, hogy "jajj de sok jó album, és oly kevés idő", hiszen ezt már ellőttem párszor, így számomra nincs kibúvó. Fókuszáljunk inkább az alanyokra, hisz ők a lényeg, nem a cikkíró kifogásai. Az első kritika-adag résztvevői: Richard Durand, Airbase, John O'Callaghan, A Life Divided, Roxette és a Within Temptation.
Nem is olyan rég, még épp azon morfondíroztam (csak úgy magamban), hogy vajon miért nem hallatnak magukról bizonyos trance előadók, példának okáért Airbase, aki jóformán a 2009-es Interfere óta nem is mutatott fel semmi érdemlegeset. Jezper Söderlund, svéd producer 2002 óta van jelen a szakmában, és jellegzetes hangzásával, dallamvilágával igen előkelő helyet kapart ki magának. Ki hitte volna hogy 2011-ig kell várni első szerzői albumára.

Végezetül elmondható, hogy a We Might Fall egy igen szép kezdés Airbase számára az előadói albumok terén, bár szerintem a második nagyobb dobás lesz, de így sem érheti sok szó a ház elejét. Nem annyira slágeres, nem annyira átütő erejű, vagy különleges, mint a "nagykutyáké", de tőle – érzésem szerint - ez pont elég.
Ízelítő a "Sun City" dalból

Hozzászólások