Vélemények, zenék, hírek, kritikák, értékelések
Nem vagyok nagy filmnéző, inkább a sorozatokat falom.
BővebbenKi ne emlékezne vissza arra az időre, amikor még hitt a tündérekben és a koboldokban? Van, aki talán még találkozott is velük.
Bővebben4 év.
BővebbenTisztelt Hölgyeim és Uraim! Talán ez az első levelem az Önök irányába, az azonban biztos, hogy ez lesz az utolsó.
BővebbenA nyár folyamán kisebbfajta albumdömpinget éltünk meg mi, trancerek, így aztán már ideje volt ezekre is kitérni.
BővebbenRendhagyó albumajánló következik, ami már csak azért sem hagyományos, mert én írom, a házi szakértőnk helyett.
Bővebben